X

Baş Harfine Göre Doktor Arama

Tarihçemiz

1994 yılında zincirimizin ilk halkası olan 300 mertekarelik küçük bir semt kliniği ile çıkılan yolda Bahat Hastaneleri; Sultangazi Bahat Hospital, İkitelli Batı Bahat Hospital ve G.O.P. Hastanesi (%50 oranında Bahat Hastaneleri İştirakidir) olmak üzere 3 farklı lokasyonda sağlık hizmeti vermektedir.

 

Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. Yenidoğan ünitesinde 18 kuvöz ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.  8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi, 4 ameliyathane, uyandırma odası ve sterilizasyon üniteleri ile tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.

 

İkitelli Batı Bahat Hastanesi; 81 yatak kapasitesi  ve 44 hekim ile 7.000 metrekare kapalı alanda, 340 çalışanıyla hizmet vermektedir. Yenidoğan ünitesinde 24 kuvöz ile 10 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi, 4 ameliyathane, uyandırma odası ve sterilizasyon üniteleri ile tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.

  

Gaziosmanpaşa Hastanesi (Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi); 80.000  metrekarelik alanda, 350 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 115 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.

 

Yeni Hastane: Yeni Hastane: Bahat Hastaneleri bünyesinde 5. hastanesi Halkalı Atakent 3 bölgesinde 17.000 metrekarelik arazi üzerinde, 19 katıyla 50.000 metrekarelik kapalı alanda 330 yatak kapasitesi ve 16 ameliyathanesi ile hizmet vermeyi planlanmaktadır. Onkoloji, KVC ve anjiyo başta olmak üzere nitelikli ve özellikli branşlarıyla 85 hekim ve toplam 800 çalışan kapasiteli olacaktır.

 

Yeni hastane binası Zirve Tam Sağlık A.Ş. bünyesinde inşaatı devam etmektedir. Ayrıca her şube kendi için bağımsız şirket statüsündedir. Şirket bilgileri;

Ortomedica Hastanesi, Arma-Med Ltd-Şti bünyesindedir.

Sultangazi Bahat Hastanesi, Bahat Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesindedir.

İkitelli Batı Bahat Hastanesi, Zirve Tam Sağlık ve Eğitim Hizm. Tic. A.Ş. bünyesindedir.

Gaziosmanpaşa Hastanesi, Bileşim Turizm İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. bünyesindedir.