X

Baş Harfine Göre Doktor Arama

Gizlilik ve Güvenlik

1- bahat.com.tr sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, E-mail, Şifre bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

2- bahat.com.tr sayfamıza vermiş olduğunuz bilgiler Bahat Hastaneleri'nin size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

3- bahat.com.tr sayfamıza üye olduktan sonra şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmemektedir.

4- bahat.com.tr sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Bahat Hastaneleri tarafından veya materyalin orijinal materyali tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez.

5-bahat.com.trinternet sitesi bahat..com.tr'den başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, bahat..com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.

6- Bahat Hastaneleri, bu internet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, grafikleri, Macromedia Flash uygulamalarını önceden bildirmeden değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

7- Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalanması yasaktır, içerik yazıları veya bilgileri kaynak göstermek şartıyla kullanabilinir ticari olarak kullanılmaması şartı ile kullanılabilir.