X

Baş Harfine Göre Doktor Arama

Tarihçemiz

1994 yılında zincirimizin ilk halkası olan 300 mertekarelik küçük bir semt kliniği ile çıkılan yolda Bahat Hastaneleri; Sultangazi Bahat Hospital, İkitelli Batı Bahat Hospital ve G.O.P. Hastanesi (%50 oranında Bahat Hastaneleri İştirakidir) olmak üzere 3 farklı lokasyonda sağlık hizmeti vermektedir.

 

Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. Yenidoğan ünitesinde 18 kuvöz ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.  8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi, 4 ameliyathane, uyandırma odası ve sterilizasyon üniteleri ile tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.

 

Özel İkitelli Bahat Hastanesi; 81 yatak kapasitesi  ve 44 hekim ile 7.000 metrekare kapalı alanda, 340 çalışanıyla hizmet vermektedir. Yenidoğan ünitesinde 24 kuvöz ile 10 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi, 4 ameliyathane, uyandırma odası ve sterilizasyon üniteleri ile tüm branşlarda cerrahi ve laparoskopik ameliyatlar yapılmaktadır.

  

Gaziosmanpaşa Hastanesi (Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi); 80.000  metrekarelik alanda, 350 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 115 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.

 

BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi: Halkalı Atakent 3 bölgesinde; 2020 yılı Ocak ayı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. 55 bin metrekare kapalı alana sahip, 19 katlı binamızın 450 yatak kapasitesi,  tam donanımlı 14 ameliyathane ve 2’si hibrit ameliyathane donanımına sahiptir. Aktif 75 hekim ve 400’den fazla çalışan kapasitesi ile onkoloji, KVC ve anjiyo başta olmak üzere nitelikli ve özellikli branş ruhsatlarına  her geçen gün bir yenisini ekleyerek sağlıkta ‘’Dünya Markası Olma’’ misyonu ile hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Şirket bilgileri;

Sultangazi Bahat Hastanesi, Bahat Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesindedir.

İkitelli Batı Bahat Hastanesi, Zirve Tam Sağlık ve Eğitim Hizm. Tic. A.Ş. bünyesindedir.

Gaziosmanpaşa Hastanesi, Bileşim Turizm İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. bünyesindedir.